Bu site çerez kullanır. Bu siteye girerek gizlilik koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Erkek Bebek

Erkek Bebek Patik


En değerlinizin hassas tenini dikkate alarak titizlikle ürettiğimiz %100 deri Yoyo Junior bebek patiklerimizin her biri el yapımıdır. Bebek modası trendlerine uyumlu bir şekilde ürettiğimiz patiklerimiz, geniş renk skalası ve çeşit çeşit modelleriyle yakışıklı prenslerimize çok yakışacak.


Bebeğiniz Sağlıklı Adımlar Atsın


Ebeveynleri en çok heyecanlandıran süreç hiç şüphesiz bebeklerinin ilk adımlarını atacağı dönemdir. Gelişimlerinin 6. ayından itibaren hareketlenmeye başlayan bebekler, emekleme sürecini başarıyla atlattıktan sonra ebeveynlerinin heyecanla beklediği adımları atmaya başlarlar. Bebeklerin adımlama süreci her ne kadar değişken olsa da yürüme süreci 18. aya kadar uzayabilmektedir.


Bebeklerin bu süreçte oldukça zorlandığını unutmamak gerekir. Bebeğin bastığı zemini daha iyi tanıması oldukça önemlidir. Bu zorlu süreçte onlara eşlik edecek ilk adım ayakkabısının adımlarını kısıtlamaması, zemini hissetmesine yardımcı olması ve kaydırmaz taban olması önem arz etmektedir.


Miniklerimizin ilk adımlarına eşlik edebilmesi için titiz el işçiliğiyle ürettiğimiz Yoyo Junior 0-3 yaş kullanımına uygun bebek patikleri, %100 deridir ve kaydırmaz taban özelliğiyle bebeklerin güvenli adımlar atmasına yardımcı olur. Canlı deri olması nedeniyle terletme yapmayan patiklerimiz ev içi kullanımın yanı sıra kapalı oyun alanları, kreş ve park gibi alanlarda rahatça kullanılabilmektedir. 


Patiklerimizin bilek kısmında yer alan lastikler, bebeklerin hem adımlarını kısıtlamaz hem de patiklerin ayağından çıkmasını engeller.


İlk Adımlarını Modaya Uygun Atsın


Hakiki deri ve kaydırmaz tabanı sayesinde bebeklerin sağlıklı ve güvenli adımlar atmasını sağlayan Yoyo Junior bebek patikleri, aynı zamanda bebek modası trendleri takip edilerek üretilmektedir. Dört mevsim kullanıma uygun bebek patiklerimiz, erkek bebek modasına rahatça uyum sağlamanızı sağlayacak modellere sahiptir.

Gerçek deriden üretilen ilk adım ayakkabıları ve bebek patik modellerimizin; içi kürklü, içi ve dışı kürklü ve süetleri mevcuttur. Bu modellerde ayrıca ponpon, püskül ve bağlama detayları bulunmaktadır.


Caluu Baby Modelleriyle Bebekler Evde De Rahat


Caluu Baby patiklerin kaydırmaz tabanı sayesinde ilk adımlarını güvenle atan bebeklerimiz, Oeko-Tex sertifikalı renkleriyle bebek modasının öncüsü olacak. Özellikle evde ve kreşte giymeye uygun olarak üretilen Caluu Baby patikler, nefes alan yapısıyla minik ayakların terlemesinin önüne geçmektedir. Birbirinden tatlı baskılarıyla Caluu Baby, bebeklerinizin de favorisi olacak. 


Geniş bir ürün skalasına sahip olan Caluu Baby’nin kadife, pamuklu ve baskılı çeşitleri bulunmaktadır. Soğuk havalarda en çok tercih edilen kadife patiklere artık polar patikler de katıldı. Çıtçıtlı bilek detayıyla kolayca giydirilen ve bebeğin bileğine göre ayarlanabilen polar patikler, kış günlerinin vazgeçilmezi olacak.