Bu site çerez kullanır. Bu siteye girerek gizlilik koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Kürklü Patikler


Kürklü Bebek Patikleri


En değerlinizin hassas tenini dikkate alarak titizlikle ürettiğimiz %100 gerçek deri Yoyo Junior bebek patiklerimizin her biri el yapımıdır. Bebek modası trendlerine uyumlu bir şekilde ürettiğimiz patiklerimiz, geniş renk skalası ve çeşit çeşit modelleriyle miniklerimize çok yakışacak.


Anne Sıcaklığıyla Saran Kürklü Patikler


Kış günlerinde bebeğini sıcak tutmak için ekstra çaba sarf eden ebeveynlerimizin memnuniyeti için ürettiğimiz kürk detaylı patikler sayesinde bebeklerimiz anne sıcaklığını hissedecek. Miniklerin ilk adımlarına güvenle eşlik ederken onları sıcacık tutacak kürklü patiklerimiz bebeğiniz için doğru bir tercih olacaktır.


Gerçek deri malzeme kullanılması nedeniyle nefes alma özelliğine sahip olan patiklerimiz, kürkleriyle minik ayakları sıcacık tutarken terletme yapmayan yapıdadır. Standart ayakkabı ölçülerinden farklı olarak bebek ayağına özel geniş kalıplar kullanılarak üretilmiştir. Anatomik taban yapısı sayesinde bebeğinizin ayak gelişimini destekleyen patiklerimiz, yürüme döneminde de miniğinizin sağlıklı adımlar atmasına yardımcı olur.


Tüm patiklerimizin bilek kısmında yer alan esnek lastikler, ayaktan kolayca çıkmasının önüne geçerken, pratik bir kullanım sunar. Kış aylarında rahatça kullanabileceğiniz içi ve dışı kürk detaylı patiklerimizin deri ve süet modelleri bulunmaktadır. 


Işıl Işıl ve Kürklü Patiklerle Bebekler Artık Çok Şık


Kız bebeklerimiz için üretilen ışıl ışıl patikler kurdele, bağlama ve püskül detaylarının yanı sıra tatlı kürklerle süslenmiştir. Dışarıdan göründüğü kadar sıcak tutan ışıl ışıl ilk adım patiklerimiz, prenseslerimizin kombinlerinin tamamlayıcısı olacaktır.