Bu site çerez kullanır. Bu siteye girerek gizlilik koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.


Yoyo Junior 2016 yılında; el yapımı, deri bebek patikleri ve ilk adım ayakkabıları üretimine başlayan yenilikçi, dinamik ve özgür ruhlu bir kuruluştur.


Kuruluşumuz 40 yılı aşkın bir tecrübenin ürünüdür. Temelleri 1975 yılında atılan ve çeşitli Global firmaların bayilikleri ile devam eden bir geçmişe sahiptir. Bize bu alanda faaliyete geçme olanaklarının sağlaması ile birlikte, bu büyük tecrübeye sahip olmanın gururunu yaşatan ailenin, 2.kuşağa devridir. Bizler 2. Kuşak olarak, deri alanındaki bilgi ve tecrübemizi; deri bebek makosenleri üretimine olan istek ve heyecanımız ile birleştirerek yola çıktık.


Yoyo Junior, Avrupa birliği dahil 35 ülkeye ihracat yapan deri tedarikçilerini, 40 yılı aşkın süredir dikim yapan tecrübeli ustaları, dünya modasını ve yeni trendleri takip eden designer'ları içinde barındıran bir eko sisteme sahiptir.


Yoyo Junior, yerli ve yüksek kalitede hammadde ile işleyerek, üretimini gerçekleştirdiği ürünlerini, dünya standartlarının da üzerine çıkarmak ve 7 kıtada patik denilince akla gelen ilk marka olmak için her gün kendini yenileyip geliştirmeye devam etmektedir.