Bu site çerez kullanır. Bu siteye girerek gizlilik koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Işıltılı ve Kelebekli Patikler


Kız Bebeklere Yakışır Işıltılı ve Kelebekli Patikler

Her biri özel el işçiliğiyle üretilen %100 deri Yoyo Junior bebek patiklerimizin ışıltılı ve kelebekli, kalpli tasarımı kız bebeklere çok yakışacak. 


Cıvıl Cıvıl Renkler Işıldayan Minik Adımlar


Yoyo Junior bebek patiklerimizin astarsız özel tasarımı sayesinde minik ayaklar, özgürce doğal adım hissiyatını kaybetmeden büyüyebilirler. Patiklerimiz, %100 deri olmasıyla terletmez ve nefes alma özelliğine sahiptir. Bu yapısıyla dört mevsim kullanıma uygundur. Kız bebeklere özel olarak hayal ettiğimiz ve tasarladığımız farklı renklerdeki arkası ışıltılı, bilekten kolaylıkla geçirilebilen kelebekli modellerimize web sitemizden göz atabilirsiniz. Işıltılı püskül kalpli modelimizi de bebeğinizin özel günleri için tercih edebilir, güvenle giydirebilirsiniz.


Geniş Özel Taban

Standart ayakkabı kalıplarından farklı olarak tasarlanmış geniş tabanıyla, sağlıklı ve doğal ayak gelişimi önde tutulmuştur. Özellikle yürüme çağındaki bebekler için ilk adım ayakkabısı seçimi oldukça önemlidir. Bu noktada sert tabanlı, sıkı ve ayağın hareket etme özgürlüğünü kısıtlayan ayakkabıların tercihi kalıcı problemlere yol açabilir. Bu dönem, bebeklerin daha güvenli bir şekilde yürümeye geçişinin sağlanması için gerçek deri tabanlı, düşmesini engelleyici kaydırmaz tabanlı modeller tercih edilmelidir. Gerçek deri tabanlar, kaymayı engellediği için bebeklerin yere çok daha sağlam adımlarla basmalarına yardımcı olur. Ayrıca modellerimizde bulunan lastik bölümüyle giydirme kolaylığı sağlanır ve ayaktan kolayca çıkması da önlenmiş olur.