Bu site çerez kullanır. Bu siteye girerek gizlilik koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Tekstil Bebek Patikler

 Caluu Baby Bebek Patikleri

Dünyaya gözlerini yeni açmış bebekler, yapıları itibariyle dış etkenlere karşı hassastır. Bebeğinizin ayaklarını sıcak tutmak özellikle ilk aylarda oldukça önemlidir. Minik bebeğinizin ayaklarını sıcak tutmak için ise bebek patiklerinden yararlanabilirsiniz. Bebek patikleri sayesinde bebeğinizin ayaklarının sıcak kalmasına yardımcı olurken, aynı zamanda onların ayaklarının üşümelerinin de önüne geçebilirsiniz. İşte bu noktada hem bebeğinizin minik ayaklarını sıcak tutacak hem de hassas tenine zarar vermeden kavrayacak kaliteli patik bulma arayışına gireceksiniz. Biz de, en az sizin kadar önemsediğimiz bebeklerinizin konforu ve sağlığı için ürettiğimiz bebek patiklerimizi tanıtmak istedik.


Yoyo Junior bebek patikleri haricinde yine kendi üretimimiz olan Caluu Baby bebek patiklerine de göz atmaya ne dersiniz?


Oeko-tex sertifikalı boyalar ile üretilen Caluu Baby bebek patiklerimiz, bebeğinizin sağlığına zarar vermeden keyifli bir yürüme deneyimi sunmaktadır. Mevsime uygun olarak uygulanan astarları sayesinde dört mevsim kullanım imkanı sunan Caluu Baby’ler, kaydırmaz taban özelliği sayesinde bebeğinizin güvenle adımlamasını destekler. 


Miniklerimizin rengarenk dünyasından ilham alarak el işçiliği ile ürettiğimiz Caluu Baby bebek patiklerimiz, bilek kısmında bulunan bebek lastikleri sayesinde adımlama sırasında ayaktan çıkmayacak şekilde bebeğinizin ayağını sarar. 

 

 Ayarlanabilir Polar Panduflar

 

Bu kış aramıza yeni katılan polar ayarlanabilir çıtçıt detaylı bebek pandufları, annelerimizin yeni vazgeçilmezi olacak. Kış günlerinde bebeğini sıcak tutmak için ekstra çaba sarf eden ebeveynlerimizin memnuniyeti için ürettiğimiz polar panduflar; bilek kısmında yer alan çıtçıt detayı ile bebeklerimizin taze cildine zarar vermeden bileğini sarar ve ayağından çıkmasını engeller. Kolayca yıkanabilmesi bakımından annelerimizin favorisi olan polar panduflarımızı 30 derecede rahatlıkla yıkayabilirsiniz.


Kış aylarının vazgeçilmezi haline gelen polar panduflar, sert malzeme içermez ve anatomik yapılıdır. Kaydırmaz tabanı bulunan panduflar sayesinde bebeğiniz güvenli adımlar atsın.